team-2408098_1920

Wspólnie z Dąbrówką zapraszamy do Ligi Okręgowej!

Poznański Klub Brydżowy

Uczniowski Klub Brydża Sportowego Dąbrówka

wspólnie zapraszają do wzięcia udziału w rozgrywkach Ligi Okręgowej

POZNAŃSKIEJ LIGI BRYDŻOWEJ

rozgrywanej w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski organizowanych przez PZBS.

Sezon 2021/2022

Organizacja:

1. Oferujemy łączony system rozgrywek, co oznacza, iż mecze będą się odbywały w piątki i/lub w soboty.
  2. Podstawowym systemem rozgrywek jest system ligowy (mecze w piątki), ale drużyny z Dąbrówki będą grały tylko w systemie zjazdowym (tzw. kotły organizowane w soboty). W systemie zjazdowym mogę grać także inne, chętne drużyny po obustronnej akceptacji.
  3. Mecze rozgrywane będą w okresie od listopada  2021 do czerwca 2022.
  4. Zakładamy, że miesięcznie trzeba będzie rozegrać około 2 meczów, czyli około 15-20 meczów w sezonie. Ostateczna ilość i harmonogram zostaną podane po zamknięciu listy zgłoszeń.
  5. Przyjętą zasadą jest, że gospodarze zapraszają na mecz i organizują miejsce gry. Klub chętnie pomoże w organizacji gospodarzom, którzy nie posiadają dogodnego miejsca do rozgrywania meczów oferując serwis ligowy, a w tym:
    • miejsce do rozgrywania meczów,
    • obsługę techniczną meczu – stoły do gry, sukna,  bidding boxy oraz kontrolki lub pierniczki do zapisywania wyników,
    • koszt serwisu wyniesie 40 zł/mecz od drużyny gospodarzy, a goście grają bez opłat. Cena wynika z konieczności refinansowania kosztów wynajęcia sali.

Nagrody:

1. Drużyny będą rywalizowały o awans do III ligi.
  2. Zapewniamy brydżowe nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych drużyn.
  3. Dodatkową atrakcją będą  relacje z przebiegu rozgrywek oraz fotoreportaże umieszczane regularnie na naszej stronie internetowej oraz profilu na FB.

Koszt:

Opłata startowa wynosi 400 zł od drużyny, w tym zawarta jest składka od drużyny w wysokości 150 zł na rzecz PZBS.

Koordynatorzy:

Marcin Bonawenturczak, tel: 607 050 076

Robert Ciesielski, tel: 728 388 970

którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Dalsze informacje:

Szczegółowy system rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenie drużyny:

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń w terminie do 5 listopada br. korzystając z formularza poniżej. Drużyna powinna liczyć co najmniej 6 zawodników.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Poznańskiej Ligi Brydżowej, która łączy w sobie sportową rywalizację z integracją środowiskową!