20221105_104134

Minibrydż, czyli brydż naszych najmłodszych członków

Kolejne spotkanie integracyjne najmłodszych członków Poznańskiego Klubu Brydżowego odbyło się 5.11.2022 w sali konferencyjnej placówki handlowej Inter Cars w Swarzędzu.  W turnieju minibrydża uczestniczyło 28 dzieci w wieku od 10 – 15 lat.

Klasyfikację w starszej grupie wiekowej wygrali Kuba i Olaf ze Szkół Dwujęzycznych Fundacji Ekos w Swarzędzu, drugie miejsce trafiło do Antoniego i Konrada ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Poznania, a trzecie do Szymona i Filipa ze Szkół Dwujęzycznych Fundacji Ekos w Swarzędzu .

Wśród młodszych najlepsi okazali się Konrad i Paulina ze Szkoły Podstawowej nr 70 w Poznaniu, na drugim miejscu uplasowali się Antek i Krzysztof ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Poznaniu, a na trzecim Hubert i Marlena ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Szczegółowe wyniki  tutaj:

Turniej profesjonalnie sędziował Robert Ciesielski, a pomagali mu instruktorzy w osobach Marcina Bonawenturczaka oraz Eli i Ryszarda Paluczków.