rozklejamy

Włączamy się do akcji: GRAMWBRYDZA.PL

Poznański Klub Brydżowy włącza się do akcji WZBS mającej na celu rozwinąć brydża i przyciągnąć nowe osoby, które zarażą się brydżową pasją i powiększą WZBS o nowych członków. W najbliższych tygodniach rozpoczną się kursy brydża od podstaw. WZBS posiada nową stronę internetową dedykowaną temu przedsięwzięciu, na której znajdują się informacje o kursach:

www.gramwbrydza.pl

Z informacją o takiej stronie i zachętą do rozpoczęcia nauki brydża chcielibyśmy dotrzeć do najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Plakaty na słupach w mieście już rozklejone. Od jutra możecie szukać także plakatów w tramwajach. Rozdajemy także ulotki przed licznymi sklepami i w zaprzyjaźnionych miejscach.

Szukamy chętnych, którzy pomogą w dystrybucji i w swoim rejonie zamieszkania:

spróbują rozwiesić plakaty A4 (klatka schodowa, zaprzyjaźnione miejsca publiczne: okoliczny sklep, szkoła, urząd, miejsce pracy, pub, restauracja),
poszukają w gronie swoich znajomych, rodziny chętnych do nauki od podstaw i przekażą im informację

Szukamy chętnych, którzy dołączą do akcji rozdawania ulotek. Ulotki można rozdawać w dowolnym miejscu i dniu.

Kontakt w tej sprawie: 722 028 342

Liczymy na Waszą pomoc i dołączenie do akcji!