Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
baner7

1. Memoriał Bolesława Ostrowskiego: Hotel Sheraton Poznań, 2.04.2022 godz.11.00

1 kwietnia br. miną 2 lata od śmierci Bolesława Ostrowskiego:

  • brydżowego Arcymistrza,
  • Mistrza Europy,
  • twórcy drużyny Czarni Słupsk (profesjonalnej drużyny brydżowej, która przez 10 lat osiągała fantastyczne międzynarodowe wyniki, w tym złoty medal w Seattle),
  • twórcy i organizatora jednego z największych w Polsce wydarzeń brydżowych – Festiwalu Brydża Sportowego „Solidarności” w Słupsku.

Rodzina, wspólnie z Poznańskim Klubem Brydżowym, pragnąc upamiętnić Bolesława Ostrowskiego, organizują 1. Memoriał jego imienia.
Wydarzenie będzie miało uroczysty i wyjątkowy charakter:

1. Memoriał Bolesława Ostrowskiego „Bola” odbędzie się 2 kwietnia w prestiżowej lokalizacji, w  poznańskim Hotelu Sheraton.
Turniej otrzymał rangę OTP** i będzie jednocześnie zaliczony do cyklu Grand Prix Wielkopolski (40 rozdań, 50% na nagrody finansowe oraz nagrody dodatkowe)

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Hotelu Sheraton. Na początku rodzina i przyjaciele przywołają wspomnienie o Bolku, a więcej szczegółów z jego życia będzie można poznać podczas przerw pomiędzy rozdaniami oglądając zdjęcia, rozmawiając z pamiętającymi go osobami lub czytając wycinki z gazet wyeksponowane w holu.

   

Podczas turnieju będą serwowane ciasteczka z Cukierni Pawlova w Luboniu (www.cukierniapawlova.pl)

 

 

oraz będzie można spróbować egzotycznych  deserów z tajskiej, poznańskiej restauracji Thai Thai (www.thaithai.pl).Będzie to m.in. mus z marakui i mango.

W połowie wydarzenia nastąpi przerwa obiadowa. Obiad będzie można wykupić na miejscu lub skorzystać z restauracji poza hotelem.

Cena startówki wynosi 60 zł od osoby i wliczone są w nią ciepłe napoje, woda, ciastka oraz desery. Płatność na miejscu kartą lub gotówką.

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa